Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į manuka-medus.lt. Prašome skirti laiko perskaityti sekančias sąlygas ir taisykles, kurios galioja prekėms ir paslaugoms nurodytoms Mūsų svetainėje. Naudodamiesi Mūsų interneto svetaine ir joje pateikę užsakymą, jūs nurodote, kad sutinkate su Mūsų Sąlygomis ir Taisyklėmis, kurios nurodytos žemiau. Sąlygos ir Taisyklės gali būti keičiamos manuka-medus.lt savininko laikas nuo laiko be išankstinio įspėjimo. Jei nesate tikri dėl bet kurios Mūsų Sąlygų ir Taisyklių dalies, prašome nedvejodami kreipkitės į mus adresu info@manuka-medus.lt, prieš baigiant bet kokį sandorį.

PRIVATUMAS:

Jūsų privatumas yra labai svarbus manuka-medus.lt. Turint tai omenyje, mes sukūrėme ir įgyvendinome informacijos tvarkymo praktiką, kuri, mūsų manymu, yra suderinama su aukščiausių standartų ir geriausią praktiką turinčių organizacijų darančių verslą internete. Ši privatumo politika aprašo praktiką, kuri taikoma mūsų svetainėje, įskaitant konkrečią informaciją, kurią mes renkame apie jus, kada ir kaip mes renkame tokią informaciją ir tai, kas gali atsitikti su šia informacija.

  • Mes nerinksime Jūsų asmeninės informacijos, tokios kaip jūsų vardas, elektroninis paštas, pašto adresas ir telefono numeris (“Asmeninė informacija”) be jūsų žinios ir sutikimo;
  • Mes neatskleisime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, be Jūsų leidimo;
  • Mes imsimės pagrįstų veiksmų, kad užtikrintume Asmeninės informacijos saugumą, kurią mes renkame iš Jūsų.

AUTORINĖS TEISĖS:

Visas turinys esantis svetainėje, įskaitant tekstus, grafikus, logotipus ir t.t. yra manuka-medus.lt arba turinio tiekėjų nuosavybė ir yra saugoma tarptautinių autorių teisių įstatymų. Turinys esantis šioje svetainėje negali būti kopijuojamas, parduodamas ar naudojamas komerciniais tikslais be Mūsų išankstinio raštiško sutikimo.

KAINOS:

Visos nurodytos kainos yra Eurais (Eur) įskaitant PVM.

UŽSAKYMAI:

Visi užsakymai priklauso nuo turimų atsargų ir Mūsų sutikimo priimti užsakymą. Mes turime teise atsisakyti užsakymo dėl bet kokios priežasties. Jūs galite sulaukti užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu, bet tai nereiškia, kad užsakymas yra Mūsų patvirtintas. Tik tada kai jūs sulauksite pristatymo patvirtinimą elektroniniu paštu, reikš kad pirkimo sutartis buvo suformuota ir priimta. Jei manuka-medus.lt nepriima užsakymo dėl kokios nors priežasties, visas Jūsų mokėjimas bus grąžintas artimiausiu patogiu metu.

MOKĖJIMAI:

Manuka-medus.lt įsipareigoja išsiųsti prekes artimiausią sekančia darbo dieną po mokėjimo įskaitimo į banko sąskaitą. Visos kainos yra nurodytos su PVM. Tokiu atvėju jeigu užsakytos prekės nėra sandėlyje, manuka-medus.lt pasiūlys Jums alternatyvias prekes, nurodys numatoma norimos prekės pristatymo laiką arba grąžins pinigus artimiausiu patogiu metu.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS:

Jūsų naudojimasis manuka-medus.lt svetaine yra vien tik Jūsų pačių rizika. Jokiomis aplinkybėmis manuka-medus.lt, jo savininkas, darbuotojai ar atstovai, trečiųjų šalių turinio tiekėjai negarantuoja, kad svetainė veiks nepertraukiamai ir be klaidų. Manuka-medus.lt nesuteikia jokios garantijos naudojantis svetaine, informacija, turiniu, paslaugomis ar produktais numatytais svetainės naudojime.

SAUGUMAS:

Klientų ir užsakymo informacija nėra saugoma tinklalapyje, bet yra siunčiama elektroniniu paštu tiesiai į užsakymų centrą. Be to, kai gauname Jūsų informaciją, ji yra saugoma saugioje vietoje Mūsų biure, kur ji gali būti prieinama tik Mums.

Manuka-medus.lt neatsako už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, specialius ar pasekminius nuostolius už negautą pelną, prestižą, duomenų naudojimą ar kitokius nematerialius nuostolius atsiradusius dėl mokėjimo ar nemokėjimo naudotis svetaine ir jos turiniu. Vartotojas sutinka apsaugoti ir apginti manuka-medus.lt, savininką, darbuotojus, atstovus neliečiamus nuo, bet kokio reikalavimo ar paklausimo, įskaitant pagrįstus mokesčius, pateiktus bet kurio iš Jūsų ar trečiųjų asmenų pateikto turinio, rašyto arba perduoto per svetainę, dėl Jūsų naudojimosi svetaine, Jūsų ryšių su svetaine, Jūsų naudojimosi sąlygų pažeidimų, ar Jūsų bet kokių kitų teisių pažeidimų.

PRAŠYMAI IR SKUNDAI:

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarybai (Vilniaus g. 25, LT01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.